O SPOLEČNOSTI


Dovolte, abych představil vznik firmy. V roce 1990 parta čtyř nadšenců – muzikantů taneční skupiny ILUZE postavili PA a zakoupili mixážní pult od firmy Kraus. Vše bylo vyrobeno na zakázku.

Postupně se začalo nabízet ozvučování a tím vznikla sekce zvuk.

V té době jsme zaznamenávali jak úspěchy, např. spolupráce s Valašským muzeem v Rožnově p/R, s ostravskou televizí, kulturním domem v Kopřivnici, skupinou Fleret, tak i rozpad zakládající společnosti. V té době jsem se rozhodoval, co dál. Nabyté zkušenosti jsem nechtěl zahodit.

Začátkem nového milénia jsem se domluvil na spolupráci s jednou z největších firem v ozvučování v ČR. Tím jsem si rozšířil zkušenosti o muzikály na ledě – Mrazík, Romeo a Julie, ale také festivaly – Masters of rock, Colours of Ostrava, open air Trutnov a koncerty profesionálních našich i zahraničních interpretů. Také díky těmto zkušenostem jsem ozvučoval deset ročníků mezinárodního festivalu Vojenských dechových hudeb v Kroměříži, muzikály brněnského městského divadla, několik ročníků festivalu Setkání muzik valašského království ve Frenštátě p/R, pivní slavnosti v Olomouci, Hustopečské dny a mnoho dalších.

V roce 2005 jsem získal certifikát od L-Acoustics a nabyl nové zkušenosti v tomto oboru.

Zlomem pro mne bylo, když jsem zakoupil první systém L – Acoustics a tím posunul úroveň nabízených služeb. Následovalo školení na mixážní pulty fy DIGICO a po dvou letech jsem jeden kus zakoupil.

Díky zkušenostem, získaných v praxi a špičkové technice jsem schopen nabídnout profesionální služby.

V posledních šesti letech jsem vytvořil kolem sebe mladý, kreativní a ochotný tým, který je schopen splnit veškeré požadavky pořadatelů a tím přispět ke zdárnému průběhu jakékoliv akce.

Naše budoucnost patří zkvalitňování a rozšiřování nabízených služeb, vzdělávání, kreativitě týmu a jsme také připraveni držet krok se špičkou v tomto oboru. Již víc jak dvacetiletá zkušenost nás k tomu zavazuje.
Snažíme se přinést vždy něco navíc!Za Prime sound, s.r.o. Petr Frýdecký